Futboll

Intelektualët ftojnë shikuesit, nuk duan mungesa

Të dielën skuadra Drita  luan ndeshjen e rradhës, në shtëpi përball Drenicës. Ne do jemi prezent në shkallët e stadiumit për të zhvilluar paraqitjen e rradhës në përkrahje të djemve BardheKaltër,andaj ftohet çdo Ultras antar,çdo tifoz i Dritës si dhe çdo qytetar i Gilanit pa dallim moshe e gjinije që të bashkohet me ne për t;i kënduar dhe brohoritur klubit dhe krenarisë së qytetit.
E diel,ditë pushimi pa asnjë arsye për të munguar dhe me të vetmin destinacion stadiumin e qytetit Selami Osmani-Bezi,andaj bëhuni gati për një tjetër fundjavë pranë Dritës tonë të madhe që kurr nuk do të jetë vetëm.

Drita FC-Drenica
E diel,ora 15:30

You Might Also Like