SPORTI

Ka ndërruar jetë profesori i futbollit, Arsim Fehmiu

Ka ndërruar jetë ish-profesori i futbollit në Fakultetin e Kulturës Fizike dhe Sportit, Arsim Fehmiu. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të të ndjerit, të cilët kanë shkruar:

NJOFTIM

Me pikëllim të thellë njoftojmë të gjithë të afërmit, farefisin, miqtë dhe dashamirët se më 20.06.2023 ndërroi jetë më i dashuri jonë

ARSIM (IBRAHIM) FEHMIU

(03.06.1932 – 20.06.2023)

Varrimi i të ndjerit bëhet të Mërkurën me 21.06.2023 në varrezat e qytetit në Prizren, në ora 16:30, me ikindi.

E pamja bëhet në Hotelin Sirius në Prishtinë dhe zgjatë tre ditë.

Të pikëlluarit:

Familja FEHMIU

You Might Also Like