Futboll

Leonat Vitija tri vite me FC Drita

Talenti i Skenderbeut, Leonat Vitija qendërmbrojtës, ka arritur marrëveshje trivjeçare me FC Drita.
Kontrata u nënshkrua në prani të Drejtorit Sportiv z.Valon Zymberi, i cili i deshiroi mirëseardhje dhe suksese Leonatit te FC DRITA.
Leonati për tri vite ishte pjesë e klubit të madh shqiptar, ku ka zhvilluar 67 ndeshje me Skenderbeun në kampionat dhe në garat e Kupës.
FC DRITA i deshiron mireseardhje dhe suksese me klubin.

You Might Also Like