Futboll

Nazmi Rama është kryetrajner i ri i Vllaznisë së Pozharanit

Ish-futbollisti dhe trajneri Nazmi Rama, është kryetrajner i ri i Vllaznisë së Pozhoranit. Këtë e ka bërë të ditur vet klubi gjelbër e kuq nga komuna e Vitisë që në faqen e tyre në facebook kanë bërë me dije se përveç kryetrajnerit e kanë edhe një ndihmës trajner të ri e ai është ish-futbollisti i Prishtinës, Sheremet Isufi,  shkruan kryelajmi.com.

Ja postimi i plotë i KF Vllaznia – Pozharan:

Kemi kënaqësinë të ju njoftojmë se kemi arritur marrëveshje me trajnerin e mirënjohur z.Nazmi Rama dhe me Nd.trajnerin Sheremet Isufi që për këtë sezon t’a udhëheqin klubin tonë drejt qëllimit që kemi .

Na priftë e mbara.

kryelajmi.com

You Might Also Like