Futboll

Sejdiu: Mundëm t’a fitojmë ndeshjen

Gani Sejdiu, kryetrajner i ekipit mitrovicas ka thënë se ekipi i tij mori një pikë, por se ka mundur t’i arrijë të trija.

“Ishte një lojë shumë e hapur dhe kështu e ka derbi. Në pjesën e parë ishim të shkëlqyer, patëm rastet tona nuk i shfrytzuam, na lëshoi koncentrimi dhe Drita këtë e shfrytzoi. Është një rezultat real por kemi mundur ta fitojmë ndeshjën”, ka thënë Sejdiu pas ndeshjes.

You Might Also Like