Futboll

Shpëtim Idrizi i kënaqur me një pikë, por thotë se mundi t’i fitojë tri

Pas barazimit ndaj Dritës, Shpëtim Idrizi, trajner i Trepçës ’89 ka deklaruar:

“Humbëm shumë pikë të arta. Patëm raste të shumëta që t’a fitojmë krejt ndeshjen. Patëm paraqitje shumë të mirë dhe unë shumë jam i kënaqur me lojën që po e tregojmë. Mundëm shumë lehtë që t’a dënojmë Dritën dhe t’a fitojmë krejt ndeshjen”./kryelajmi.com/.

You Might Also Like