Futboll

Arbër Shala lë Laçin për Dritën

Kampionia e Vala Superligës ka filluar të përforcohet para ndeshjeve kualifikuese të Champions League. Arbër Shala është emir më I ri në KF Drita të Gjilanit. Ky nuk është transferimi i vetëm i Dritës. Ky ekip dje transferoi Betim Haxhimusën nga Gjilani dhe ka paralajmëruar transferime tjera ditët në vijim.

You Might Also Like