Futboll

Drita e Gjilani mësojnë kundërshtarët për kupë

Është hedhur shorti për 1/16 e finales së Kupës së Kosovës në selinë e FFK-së më fillim nga ora 13:00, shkruan Gazetasheshi.com

Në këtë rreth kanë marrë pjesë 32 klube, ku janë të përfshirë skuadrat e Superligës dhe Ligës së Parë, teksa pjesë janë edhe dy skuadra që kanë siguruar kalimin në këtë rreth nga tri fazat e para, që ishin të përfshira klubet e Ligës së Dytë dhe të Ligës së Tretë.

You Might Also Like