Futboll

Drita huazon një futbollist te Ulpiana

Klubi FC DRITA huazoi futbollistin Esosa Priestley te KF Ulpiana
FC DRITA ju njofton se ka huazuar futbollistin, Esosa Priestley Irogue te KF Ulpiana për 6 muajt e ardhshëm.
Marrëveshja është arritur mes dy klubeve dhe Priestley do të jetë pjesë e KF Ulpianës në stinorin pranveror.
May be an image of 3 people, people playing football, people standing and grass

You Might Also Like