Futboll

Edhe mesfushori Erion Demolli kalon te KF Kika

Postim i KF Kika:
ZYRTARE: Mesfushori Erion Demolli i bashkohet klubit tonë
KF Kika njofton se ka arritur marrëveshje me mesfushorin Erion Demolli që të jetë pjesë e jona për sezonin 2023/2024.
Demolli luan si mesfushor ofanziv dhe në sezonin e fundit ka bërë paraqitje të mira me Dardanën 10 në Ligën e Tretë.

You Might Also Like