Futboll

Benet Spahiu i bashkohet KF Kikës nga Hogoshti

Postim i KF Kika:
ZYRTARE: Mesfushori Benet Spahiu i bashkohet KIKËS
KF Kika ka arritur marrëveshje me mesfushorin e talentuar Benet Spahiu që të jetë pjesë e jona për sezonin e ri.
Benet Spahiu luan si mesfushor dhe njihet për talentin e tij në fushën e lojës.
Spahiu vjen nga akademia e klubit GS Gjilani.
Mirë se vjen Benet e na priftë e mbara!

You Might Also Like