Futboll

FC Drita ngushëllon komunitetin e futbollit për ndarjen nga jeta të futbollistit Dwamena

TELEGRAM NGUSHLLIMI
Klubi ynë FC DRITA ndan dhimbjen me gjithë komunitetin e futbollit për ndarjen nga jeta të futbollistit Dwamena.
Ngushllimet më të sinqerta për familjen e futbollistit, ekipin e Egnatias dhe gjithë futbollin shqipëtar.

You Might Also Like