Futboll

Gjilani humb miqësoren me Trepçën ’89

Dy skuadrat e Ipko Superligës, Gjilani dhe Trepça ’89 janë ndeshur sot në kuadër të fazës përgatitore që e po e zhvillojnë në Durrës.

Skuadra e Sabit Osmanit ka fituar me rezultat 3:1, raporton Gazetasheshi.com.

Gjilani ishte në epërsi pas pjesë së parë, por mitrovicasit në të dytën ishin më konkret.

You Might Also Like