Futboll

Gjilani mëson kundërshtarin në 1/8 e finales

Pesë ndeshje do të zhvillohen ditën e shtunë, ndërkohë tri të tjera ditën e diel. Super përballja ndërmjet Ballkanit dhe Trepçës ’89 do të zhvillohet ditën e shtunë.
Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 12:30.

Gazeta SHESHI ua sjell edhe orarin e ndeshjeve të fundjavës:
DigitAlb Kupa – 1/8 e finales
E shtune
Ballkani – Trepça ’89
Drenica – Dardana
Arberia – Prishtina
Feronikeli – A&N
Vitia – Dukagjini
E diele
Trepça – Vushtrria
Liria – Ferizaj
Gjilani – 2 Korriku
/Gazeta Sheshi/

You Might Also Like