Futboll

Humbin Vllaznia e Kika

Goli i Rinor Hoxhës dhe Kujtim Pirës nuk kanë mjaftuar për Vllazninë që së paku të nxjerrë një pikë në Vushtrri, ngase ekipi pozharanas ka humbur me rezultat 3:2 dhe është kthyer duarthatë.

Më keq se Vllaznia ka pësuar Kika, e cila është mundur nga Arbëria e Dobrajës me rezultat të thellë 4:0.

Ishte kjo një javë boshe për ekipet nga Anamorava.

You Might Also Like