Futboll

Ja kur do të zhvillohet ndeshja Malisheva – Drita

 

Ndeshja Malisheva – Drita, e vlefshme për xhiron e  njëzetegjashtë në Albi Mall Superligën e Kosovës në futboll do të zhvillohet këtë të shtunë në Malishevë, me fillim në ora 13.

Për të dy ekipet piket janë jetike, ngase përderisa Malisheva po lufton për mbijetesë në Superligën e Kosovës në Futboll, Drita aktualisht mbanë pozitën e parë dhe me këmbëngulje po Lufton për titull kampioni.

You Might Also Like