Futboll

Kuriozitet: Malisheva kurrë nuk i ka marrë asnjë pikë Dritës

Drita FC është skuadra e vetme në Superligën e Kosovës, e cila ka rekord 100 përqind të fitoreve ndaj Malishevës.

Këto dy skuadra deri më tashti janë gjashtë herë dhe gjithherë ka fituar Drita: Këto janë rezultatet e arritura deri më tashti:

You Might Also Like