Futboll

Ja kush do të drejtojë kryendeshjen Ballkani – Drita

Dardan Çaka do të jetë gjyqtar kryesor në derbin Ballkani – Drita

Asistentët e tij do të jenë Lumturie Muhadri dhe Drilon Rexhepi, ndërsa gjyqtar i katërt, Bardh Ajeti.

Në VAR – Eridon Podvorica, kurse në AVAR – Kastriot Peci

Ballkani – Drita do të zhvillohet të shtunën, nga ora 15:00, në stadiumin e qytetit në Suharekë

#DueliSportiv

You Might Also Like