Futboll

Ja si luajtën ekipet që ranë nga Superliga, Vllaznia e Besa

Vllaznia e Pozharanit dhe Besa e Bejës, që në stinorin e kaluar luajtën në Superligë janë ndeshur që në xhiron e parë në një rang më të ultë të garave dhe në ndeshjen e zhvilluar në Stadiumin e qytetit në Viti janë ndarë me rezultat të barabartë 0:0.

You Might Also Like