Gjilan

Ka ndërruar jetë mjeku Rasim Sefiu

Ka ndërruar jetë në moshën 34 vjeçare mjeku nga Gjilani, Rasim Sefiu, djali i të ndjerit dr. Rexhep Sefiu.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët.

Vdekja e papritur e tij ka tronditur gjilanasët.

Ai ishte i martuar dhe la pas gruan dhe dy fëmijët.

You Might Also Like