Futboll

Kastriot Selmani kalon me sukses operimin

Postim i FC Drita
Kastriot Selmani kalon me sukses operimin
Në ndeshjen gjysmëfinale të kupës përballë FC Prishtina ditën e djeshme Selmani pësoi një lëndim që rezultoi të jetë frakturë në klavikulë dhe sot i është nënshtruar një intervenimi kirurgjik.
Kaci operacionin e ka kaluar me sukses, ndërsa procesi i rikuperimit do të zgjasë pesë deri gjashtë javë.
Klubi jonë i dëshiron shërim të shpejtë Kacit.

You Might Also Like