Futboll

Latifi: Diç e çuditshme po ndodh me ne

Latifi: Diç e çuditshme po ndodh me ne

Drita tash e tetë ndeshje nuk di për fitore. Ekipi gjilanas pas shtatë humbjeve radhazi ia doli që të marr një pikë, por kur kihen rrethanat dhe pozita në tabelë, kjo pikë e fituar nuk kënaq shikuesit. Edhe kapitani Artan Latifi, habitet se si po mungojnë rezultatet përkundër angazhimit të madh të lojtarëve e përkushtimit të kryesisë së klubit. „Met ë vërtetë diç e quditshme po ndodh me ne. Për kaq ndeshje të mos shënojmë ndonjë fitore është e pakuptimtë“, ka thënë Artan Latifi, portier i Dritës.

You Might Also Like