Muzikë

Luiz Ejlli, DJ Gimi-O dhe Ermal Fejzullahu dalin me klipin e ri realizuar te Vali Ranch

Luiz Ejlli, DJ Gimi-O dhe Ermal Fejzullahu kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor. “Mos luj” titullohet kënga, ku artistët vijnë me një paraqitje të mahnitshme në videoklip në projektin veror.

Teksti është shkruar nga Ghulo me melodi të realizuar nga Nurteel.

Në vetëm 9 orë nga publikimi i këtij projekti muzikor, numërohen plotë 237 mijë klikime.

Video:

Video/ “Mos luj”, Luiz Ejlli dhe Ermal Fejzullahu sjellin hitin e verës

You Might Also Like