Futboll

Malisheva e Gjilani, nuk fiton asnjëra ekip

Malisheva dhe Gjilani kanë barazuar në një ndeshje tejet interesante të luajtur në Malishevë. Kjo ndeshje ishte e vlefshme për të dy ekipet, për Malishevën që po lufton për mbijetesë dhe për Gjilanin që po lufton për titull kampioni.

Më shumë raste pati ekipi vendas, por që nuk ia ka dalë të shënojë, kurse është thirrur edhe VAR, një herë kur vendasit kërkuan një penalti dhe më pas për një gol të anuluar në fund të ndeshjes.

You Might Also Like