Futboll

Në mesjavë Drita pret Prishtinën, Gjilani pret Drenicën

Çiftet dhe orari i xhiros së 12-të:

E MËRKURË:

Drita – Prishtina 13:00

Ferizaj – Malisheva 13:00

E ENJTE:

Llapi – Dukagjini 13:00

Ballkani – Trepça ’89 13:00

Gjilani – Drenica 13:00

You Might Also Like