Futboll

Nuhiu: Pranuam nga një gabim, i cili është normal të ndodh

“Nuk më pëlqeu fillimi i ndeshjes sepse ishim disi në gjum, por më pas reaguam në pjesën e dytë, fillimisht duke barazuar rezultatin dhe më pas të merrnim epërsinë. Për fatin tonë nuk arritëm ta ruanim rezultatin, pasi që pranuam nga një gabim, i cili është normal të ndodh”, deklaroi pas ndeshjes Ardjan Nuhiu për “Super Sport Kosova”.

You Might Also Like