Futboll

SC Gjilani konfirmon shtyerjen e takimit me Prishtinën

Shtyhet takimi kundër Prishtinës
Ndeshja e paraparë të zhvillohet të dielën mes Prishtinës dhe skuadrës së Gjilanit, është shtyer për datën 30 mars.
Arsyeja e shtyerjes vie pasiqë fusha e stadiumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë është duke u punuar për të qenë e gatshme për duelet e përfaqësueses sonë të cilat zhvillohen me datë 24 dhe 28 mars.
Takimi Prishtina-Gjilani, i cili do të luhet të marten e 30 marsit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, nis në ora 15:00.

You Might Also Like