Futboll

Sokoli: Me meritë e morëm një pikë

Bylbyl Sokoli, trajner i Malishevës pas ndeshjes me Gjilanin ka deklaruar:

“Ishte kjo një ndeshje e luftuar. Të dy ekipet dhënë maksimumin. U angazhuam dhe me meritë e morëm këtë pikë që është e madhe për ne. Patëm momente të mira në sulm, duhet të përmirësohemi në mesfushë dhe në mbrojtje”, ka thënë Bylbyl Sokol, kryetrajner i Malishevës.

You Might Also Like