SPORTI

U dezinfektuan objektet sportive në Gjilan

Drejtoria e Sportit në komunën e Gjilanit, kanë dezinfektuar të gjitha objektet sportive në Gjilan duke filluar nga “Stadiumi i Qytetit”, shkruan Gazeta Sheshi.

Gjithashtu, edhe skuadra e Prishtinës dhe Lirisë kanë bërë sot dezinfektimin e stadiumeve përkatëse.

Ndërsa, gjatë ditës së djeshme, njësojë kishin vepruar edhe Ballkani si dhe skuadra e Ligës së Dytë, Fushë Kosova.

Më poshtë mund t’i shikoni fotografitë nga dezinfektimi i objekteve sportive në Gjilan

You Might Also Like