KRONIKË E ZEZË

Vdekje e dyshimtë në fshatin Koretishtë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur pa shenja jete një person në fshatin Korishtë të Novoberdës.

Rasti sipas policisë ka ndodhur dje.

“Një mashkull kosovar ka raportuar se viktimën mashkull kosovar e kishte gjetur pa shenja jete. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, njoftoj policia përmes raportit 24 orësh.

You Might Also Like