Futboll

Vitia sërish barazon

Ka përfunduar edh dueli i fundit i javës së trembëdhjetë në Ligën e Parë ndërmjet Vitisë dhe Onix.

Rezultati pas 90 minutave lojë ishte 0-0 me dy skuadrat që marrin nga një pikë nga ky duel.

Me këtë pikë të fituar në udhëtim, ekipi i Onix ngritet në kuotën  17 pikëve dhe kalon në vendin e dhjetë, ndërkohë që Vitia mbetet në pozitën e parafundit në tabelë.

Në kuadër të xhiros së katërmbëdhjetë Onix e pret në shtëpi ekipin e Dardanës, ndërkohë Vitia udhëton te Drenasit.

You Might Also Like