Futboll

Benjamin Agyare vishet bardhë e kaltër

Benjamin Agyare vishet bardhë e kaltër

Benjamin Agyare rikthehet tek klubi ynë pas nje huazimi katër mujor te Drenica.
Agyare kishte nënshkruar me ne në verën e vitit kaluar deri me 30.06.2025 dhe më pas u huazua tek Drenica për të debutuar në shperligën e Kosovës.

Tek Drenica ka zhvilluar 13 ndeshje në total dhe tani është bashkuar me ekipin ku do të filloj përgaditjet për stinorin pranveror.

Agyare më parë ka qenë pjesë edhe e kampionatit shqiptar, te skuadra e Apolonis së Fierit.

You Might Also Like