Futboll

SC Gjilani ngushëllon KF Egnatian dhe familjen e futbollistit Raphael Dwamena

Telegram ngushëllimi
Sport Club Gjilani shpreh ngushllëllimet më të sinqerta familjes, klubit K.F. Egnatia dhe tërë komunitetit futbolldashës me rastin e ndarjes nga jeta të futbollistit Raphael Dwamena.
Me zemër të thyer, bashkndjejmë dhembjen me gjithë komunitetin futbolldashës për këtë humbje të madhe që vjen nga fusha e futbollit, aty ku edhe 28 vjeçari la emocionet e tij të fundit.
Pusho në paqe, Raphael Dwamena 🕊

You Might Also Like