Futboll

Arb Manaj vishet bardhë e kaltër

Ju njoftojmë që klubi jonë FC DRITA ka arritur marrëveshje me sulmuesin e njohur Arb Manaj.

Marrëveshja është arritur sot, ku në ambientet e klubit lojtari është prezantuar nga drejtori sportiv i klubit z. Valon Zymberi, i cili i dëshiroi mirëseardhje në familjen bardhë e kaltërt.

Manaj edhe më parë ka qenë pjesë e superligës së Kosovës ku u dallua me ekipin e KF Trepqa 89, për të vazhduar më pas edhe në kampionatin turk dhe atë kroat.

Manaj do të jetë një forcë shtesë e klubit në repartin ofanziv.

Mirë se vjen ABI🙌🏼

FC DRITA⬜️🟦

You Might Also Like