Futboll

Dardana e nis me fitore

Dardana ka shënuar fitore përballë Ramiz Sadikut në ndeshjen e vetme të javës së parë që u zhvillua këtë të shtunë, raporton Gazetasheshi.com.

Ekipi i Erdin Hashanit triumfoi minimalisht në udhëtim te “ndërtimtarët” (2-1).

Egzon Huruglica dhe Nazif Mulaku realizuan për “Dardanët” që e nisin në mënyrën më përfekte të mundshme aventurën në Ligën e Parë.

You Might Also Like