Futboll

Drita angazhon edhe një portier

Postim i FC Drita:

Laurit Behluli është gardiani ynë

Kemi knaqësin të ju prezantojmë portierin tonë të ri Laurit Behluli.
Lauriti do të zëvendësojë portierin tonë të lënduar Faton Malokun dhe do të jetë një siguri shtesë e portës tonë së bashku me Smakiqin.

Marrëveshja është nënshkruar në prezencë të drejtorit sportiv z. Valon Zymberi dhe lojtarit në kohëzgjatje prej dy viteve.

Lauriti është njëri prej portierëve me cilësi të jashtëzakonshme dhe me përvojë të mjaftueshme në disa prej klubeve kosovare, dhe koha është që të dëshmojë veten edhe te ekipi ynë!

FC DRITA⬜️🟦

You Might Also Like