Futboll

Drita mbetet pa lojtarin më të mirë të saj

Xhevdet Shabani “RRAPA” nuk do të jetë më pjesë e Dritës. Radio Star merr vesh se klubi gjilanas nuk ka vazhduar bashkëpunimin me të shkruan Radio Star.

Ende nuk dihet arsyeja e mosbashkëpunumit mes Xhevdet Shabanit dhe klubit gjilanas Fc Drita.

Xhevdet Shabani ishte shpallur Futbollisti më i mirë për vitin 2018 nga Federata e Futbollit të Kosovës, Shabani ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm për sukseset e Dritës./radiostar/

You Might Also Like