Futboll

Drita – Olympiacos Nicosia miqësorja e radhës

Drita e Gjilanit ka udhëtuar drejt Bullgarisë për t’i kryer përgatitjet për edicionin e ri.

Gjilanasit po qëndrojnë në Bansko të Bullgarisë për përgatitje, ku kanë paralajmëruar edhe disa ndeshje miqësore.

Ndeshjen e parë miqësore Drita e zhvilloi ndaj ekipit shqiptar nga Maqedonia, Struga Trim & Lumi dhe e fitoi me rezultat minimal 1-0, shkruan Gazeta Sheshi.

Ndërkohë miqësoren e dytë bardhekaltërtit e zhvillojnë sot ndaj Olympiacos Nicoasias.

You Might Also Like