Futboll

Edhe një ish-lojtar i Dritës kalon te Llapi

Përmes një videoje të shpërndarë në faqen zyrtare në Facebook, Llapi ka konfirmuar rikthimin e Hamdi Namanit.

Mesfushori qendror fillimisht iu bashkua skuadrës nga Podujeva në vitin 2013 nga KF Hysi dhe qëndroi deri në vitin 2019.

Në edicionin 2019/2020, 28-vjeçari u bë pjesë e Dritës, ku qëndroi deri në fund të këtij sezoni, me ç’rast ndërprenë bashkëpunimin dhe ai tash kthehet te Llapi.

You Might Also Like