Futboll

Elezaj: Me seriozitet do ta marrim çdo ndeshje

Sverin Elezaj, kryetrajner i Dukagjinit

  • Pjesa e parë ishte shumë e mirë dhe bashkëpunimi lojtarëve tanë shumë i mirë. Patëm mungesa të mëdha. Paraqitja e djemve të ri ishte shumë e mirë. Drita e meritoi fitoren, andaj i uroj sukses. Do të kemi seriozitet në çdo ndeshje dhe do të japim maksimumin në çdo ndeshje.

You Might Also Like