Futboll

FC Drita falënderon Ardit Tahirin, i dëshiron sukses te Dinamo City

Postim i FC Drita:

Pas një periudhe prej dy vite e gjysëm sulmuesi ynë Ardit Tahiri karrierën do ta vazhdojë në kampionatin shqipëtar.

Klubi ynë ka arritur marrëveshje me ekipin e Dinamo City për transferimin e Tahirit në radhët e veta.

FC DRITA e falënderon Arditin për kontributin e dhënë në fanelën bardhë e kaltë dhe i dëshiron shumë suksese në vazhdim të karrierës së tij.

Paq fat Ardit🤍

You Might Also Like