Futboll

FC Drita përforcohet në shtabin teknik

Andi Kulli pjesë e FC Drita
Klubi FC DRITA ka plotësuar stafin teknik me trajnerin e njohur atletik, Andi Kulli.
Andi sot ka firmosur kontratën dhe do të jetë një ndihmesë e madhe për shtabin teknik të drejtuar nga Ardian Nuhiu.
Andi ka një eksperienë të gjatë në Superioren shqiptare, ku më parë ka punuar me klubet si: Partizani, Kukësi, Laçi dhe së fundmi ishte pjesë në Superligën e Kosovës tek ekipi i KF Llapi.
FC Drita i dëshironë mirëseardhje Andit në familjen bardhë e kaltër!

You Might Also Like