Sportet me dorë

Finalet e Superkupës në volejboll luhen në Gjilan

Dy finalet e Superkupës së Kosovës në Volejboll do të zhvillohen këtë të enjte në Palestrën e Sporteve “Bashkim Selishta – Petriti” në Gjilan.

Kampionët dhe fituesit e Kupave për vitin 2017/2018 do të përballen këtë të enjte.

Kështu, në konkurrencën e meshkujve, me fillim në ora 17:00 do të përballen KV Luboteni – KV Peja, kurse në konkurrencën e femrave do të përballen  KV Drita –  KV Kastrioti.

 

You Might Also Like