Futboll

Gjilani mëson kundërshtarin në rast të kualifikimit në raundin e dytë

SC Gjilani në dy ndeshje jashtë dhe brenda në kuadër të UEFA Conference League do të përballet me ekipin nga Luksemburgu Progrés Niederkorn.

Mirëpo në shortin që është tërhequr sot, Gjilani ka kuptuar edhe kundërshtarin në rast se kalon raundin e parë.

Kështu, në  rast të kualifikimit në raundin e dytë të UECL, Gjilani do të përballet me danezët e Midtjylland FC./kryelajmi.com/.

You Might Also Like