Futboll

Glen Daja: Patëm shumë mungesa

Pas humbjes 2:1 nga Drita, zvëndëstrajneri i Ballkanit Glen Daja ka theksuar:

“Pos në stol ku mungoi kryetrajneri Ilir Daja, patëm mungesa edhe të futbollistët, por kjo nuk e nënvlerëson fitoren e Dritës. Po të luanim në një stadium më të mirë, ndeshja do të ishte edhe më e mirë dhe do të kishte edhe më shumë tifozë. Ne jemi Ballkani dhe jemi një klub që e kemi bërë historinë në Kosovë, andaj edhe ndaj Gjilanit në ndeshjen e fundit do të hyjmë për fitore”, ka thënë Glen Daja, trajner i Ballkanit./kryelajmi.com/.

You Might Also Like