Futboll

Hyseni: Luajtëm për tri e morëm një pikë

Alban Hyseni, kryetrajner i Gjilanit ia ka bërë sefte me barazim. Ekipi i tij u mundua të shënojë, por pa sukses.

“Nuk jam i kënaqur me rezultat, por jam i kënaqur me atë që e shfaqën djemtë në fushë. i kërkuam tre pikë dhe nuk luajtëm për barazim, por u përballëm me një kundërshtar të fortë si Ferronikeli. Besoj që edhe pse ishte koha e shkurtër kemi punuar në atë drejtim që të ndëshkojmë kundërshtarin aty ku mundemi”, tha Hyseni.

You Might Also Like