Sportet me dorë

KV DRITA – MESHKUJT KUALIFIKOHET NË FINALE TË KUPËS SË FVK-SË

Gjysmëfinalja e parë e Kupës së Federatës në konkurencën e djemve, e ka vënë përballë KV Ferizaj dhe KV Drita.
Skuadra gjilanase fitoi me rezultat 3-1, për ta siguruar finalen e së dielës, ku e pret fituesin e takimit KV Peja vs KV Skenderbeu.

You Might Also Like