Sportet me dorë

KV Drita mposhti Skënderbeun

KV Drita ka mposhtur Skënderbeun me rezultat 3 me 1 në sete. Ata kanë shkruar:

Vazhdojmë serinë e fitoreve dhe rezultateve pozitive duke mposhtur këtë radhë skuadren e KV Skenderbeut me rezultat 3-1 në sete.

Forma e mirë e skuadres po vazhdon dhe tani jemi me sy ka ndeshjet e kupes së federates.

Vazhdojmë…

You Might Also Like