Futboll

Nesër fillon java e 20-të, Drita luan në shtëpi

Nesër fillon java e 20-të e ipko superligës me ndeshjen që Drita do ta zhvillojë përball ekipit të Drenicës. Ekipi i Dritës i ka bërë të gjitha përgatitjet edhe për këtë ndeshje, ku synon që t’a vazhdojë serinë e fitoreve dhe të marr maksimumin e pikëve.

Treneri Ardian Nuhiu për këtë takim do ti ketë në dispozicion të gjithë lojtarët, në përjashtim të Drilon Islamit i cili do të jetë jasht ekipit për shkak të gripit.

Ndeshja do të zhvillohet nesër (e premte) me fillim nga ora 13:00.

You Might Also Like