Futboll

Nesër SC Gjilani zhvillon një miqësore

Gjilani nesër zhvillon testin e parë miqësor
Në kuadër të përgatitjeve për pjesën e dytë kampionale të edicionit 2020/2021, skuadra e SC Gjilani ditën e nesërme ( e hëne, 18 Janar) zhvillon takimin e parë testues në Durrës.
Skuadra kundërshtare nesër është ajo e FC Struga. Ndeshja mes skuadrës sonë dhe asaj shqipëtare nga Maqedonia e Veriut, luhet në Tropikal Resort me fillim në ora 15:00.

You Might Also Like